Antik & Auktion
10 April 2024
Expertkunskap om antikviteter och konst Landets främsta antikexperter skriver kunnigt och intressant om antikviteter, arvegods och loppisfynd. Inspirerande reportage från vackra hem. Värdering och pristrender. Och läsarnas egna frågor om allt från dyrgripar till kuriosa. I Antik & Auktion står det goda hantverket alltid i fokus, liksom konstnärens spännande livshistoria.
...Läs merArtiklar från detta nummer
Lantlig charm i cotswolds
Drakar & demoner
Kök med känsla
Skattletare erik bilén hittar figuriner för miljonbelopp och en förgylld soffa som tillhört ludvig xv.
Sol i sinnet – både ute och inne
Konstunder bar himmel
Mamma mia!
Festliga tider
En känsla av los angeles på lidingö
Juveler i kärlekens namn
Rosetter
Fyndjakt på bjärehalvön